NovaProspekt Paranormal Olaylar Başınızdan Geçenler 2 Sene Boyunca Başımdan Geçen Musallat
2 Sene Boyunca Başımdan Geçen Musallat
Marceline
2 Sene Boyunca Başımdan Geçen Musallat
4
3780
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Marceline Üye
*
Üye
Konu Yazarı
  • Konular1
  • Mesajlar3
  • Rep puanı 0
İçeri girdik birkaç dakika sonra çıkardılar mumları dizip yaktılar etrafında da oturduk aradan çok zaman geçmedi ben pek okuduğu şeyleri bilmem birşeyler okudu arkadaşın biri kimisinin gözleri kapalı kimi kısık kısık etrafa bakıyor ben onları seyrediyorum. Aradan 5 dakika geçti ki karşımdaki arkadaşımın arkasında siyah silüet gördüm birinin yanındayken ilk defa göründüğü için görüyormusunuz diye işaret ettim o arkadaş arkasını dönemedi korkudan sanırım diğerleri hani nerde diye diretince ben hala görüyordum ki sadece bana görünen o bana musallat olan cin olduğunu orada anladım yada ben öyle zannettim. 2 dakika geçmedi çok halsizleştim uyku bastırdı esnemeye başladım ve rahatsız oldum beyler diyip çıktım o evden. O günden sonra daha çok gördüm silüetler azalmıştı halbuki ama nedense artık bana çok doğal bir şey gibi geliyor ne korku var ne başka bir şey.

Can Yavuz ile beraber herhangi bir videoya misafir olarak katılmak isterim acaba onlar korkarken ben korkmayınca ne hissedecekler yada bana görünen o silüet cin her neyse orada da gözükecek mi orada .çözebilirler mi? Bunlar aklımdaki sorular. Ne derece olur bilemem. 

İnanın en kısa haliyle anlattım koca 2 yılı bununla geçirdim ve hala şu zamanda bile devam ediyor dediğim gibi sadece alıştım sanırım artık normal bir şey gibi geliyor. 

Hepinize iyi günler.

Bu Konudaki Mesajlar
2 Sene Boyunca Başımdan Geçen Musallat - tarafından Marceline - 22-01-2021, 09:13 PM
Cvp: 2 Sene Boyunca Başımdan Geçen Musallat - tarafından Marceline - 22-01-2021, 10:19 PM
RE: 2 Sene Boyunca Başımdan Geçen Musallat - tarafından eldiablo - 01-02-2021, 03:22 AM
RE: 2 Sene Boyunca Başımdan Geçen Musallat - tarafından Marceline - 02-02-2021, 05:20 PM
Cvp: 2 Sene Boyunca Başımdan Geçen Musallat - tarafından S4drazam - 01-09-2021, 08:10 PM

Foruma Git: